REKLAM

Makyaj Salonu Spa

Makyaj Salonu Spa Oyunu Oyna

Makyaj stüdyonuzun kapılarını açın ve Makyaj Salonu Spa oyununda farklı müşterilerin hayatlarını değiştirmesini kabul edin! Şehirdeki en iyi makyaj sanatçılarından birisin ve herkes seni duydu! Şöhretinin hakkını verebilecek misin?

Bu oyundaki amacınız, çeşitli adımlarla müşterilerinize bir makyaj kazandırmaktır. Oyunu fareniz ile oynayabilirsiniz. Araçları kullanmak ve adımları tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin. Cilt bakımıyla başlayın. Lekelerden, sivilcelerden ve kirden kurtulun. Müşterinizin yüzünü yıkayın ve nemlendirici uygulayın. Parıldadıklarında makyaj yapmaya başlayabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler var, ancak çoğu kilitli. Kısa bir reklam izleyerek bunların kilidini açabilirsiniz! Müşterinize uygun bir görünüm oluşturmak için farklı ürünleri seçin ve seçin. Makyajı tamamladıktan sonra onları giydirebilir ve aksesuarları kullanabilirsiniz! Harika görünüyorsun!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak istiyorsanız ücretsiz ve çevrimiçi Makyaj Oyunları koleksiyon sayfamızı ziyaret edin ! İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM