REKLAM

Happy Wheels

Happy Wheels Oyunu Oyna

Happy Wheels’da koltuğunuza tutunsanız iyi olur çünkü heyecan verici bir yolculuğa çıkacaksınız. İlginç karakterler ve zorlu oynanışla, çeşitli engellerle dolu heyecan verici seviyelerde hayatta kalmaya hazırlanın! Sonuna bir çizik bile almadan ulaşabileceğinizi düşünüyorsanız, hemen oynamaya başlayın!

En azından bu oyunda göreceğiniz tüm parkurların doğal ve hoş olması gerekmez. Bu oyunun temel amacı oldukça basit. Tek yapmanız gereken ölmeden her seviyenin sonundaki bayrağa ulaşmak. Tüm seviyeler ölümcül tuzaklar ve diğer engellerle dolu, bu yüzden hazırlıklı olsan iyi olur. Ana menüdeki oynat düğmesine tıklayarak oyunu başlatın. Ardından 9 farklı düzeyden birini seçin. Son olarak, oynayacağınız bir karakter seçin. Her birinin farklı araçlara sahip olduğunu unutmayın. Bir seviyeye girdiğinizde tuzakları ve engelleri aşmak için elinizden gelenin en iyisini yapın ve karakterinizi hayatta tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Kendi seviyenizi oluşturmak istiyorsanız, ana menüdeki seviye düzenleyiciyi kullanabilirsiniz!

Bunun gibi daha heyecan verici oyunlar için, buraya tıklayarak ücretsiz aksiyon oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

Jim Bonacci, Happy Wheels’ı geliştirdi.

Özellikleri

  • Tamamlanması gereken 9 farklı seviye
  • Renkli 2D grafikler
  • Kendi seviyelerinizi oluşturmak için bir seviye editörü
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli oyun
  • Seçebileceğiniz 3 farklı karakter

Kontroller

Ok tuşlarını kullanarak hareket edin. Çıkarmak için Z tuşuna ve birincil eylemi gerçekleştirmek için ARA ÇUBUĞU’na basın. SHIFT ve CTRL tuşları ikincil eylemleri gerçekleştirmek için kullanılabilir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM