REKLAM

Uphill Rush 8

Uphill Rush 8 Oyunu Oyna

Uphill Rush 8 burada, o yüzden heyecanla ıslanmaya hazır olun! Mayonuzu giyin ve hayranların favorisi olan bu oyunun sunduğu seviyelerin zorluklarını karşılamaya hazırlanın. Tüm parçaları olabildiğince hızlı tamamlamak için gerekenlere sahip misiniz?

Huzur içinde yüzmek bu su parkında bir seçenek değil, bu yüzden içindeki cesareti serbest bırakmalısın! Bu oyunun önceki oyunlarını oynadıysanız, tatbikatı biliyorsunuz! Bu oyunun amacı, bitiş çizgisine olabildiğince hızlı ulaşarak tüm seviyeleri tamamlamaktır. Oyunda 20 farklı seviye bulunuyor ve bunları tamamladıkça teker teker açıyorsunuz. Karakterinizi hareket ettirmek ve akrobasi yapmak için ok tuşlarını kullanın. Ne kadar jeton topladığınıza, kaç tane stunt yaptığınıza ve sıralamanıza bağlı olarak her seviyenin sonunda jeton kazanırsınız. Rütbeniz, seviyeyi ne kadar hızlı bitirdiğinize bağlıdır. Madeni paralar ile farklı karakter ve yüzen cihaz modellerinin kilidini açabilir ve kullanabilirsiniz. Düzinelerce seçenek var, bu yüzden hızlı kazansan iyi olur! Oynarken iyi eğlenceler!

Daha fazlasını mı arıyorsunuz? Merak etme! Diğer ücretsiz ve çevrimiçi macera oyunları koleksiyonumuza göz atmak için buraya tıklayın!

Geliştirici

Agame, Uphill Rush 8’i geliştirdi.

Yayın tarihi

27 Ekim 2021

Özellikleri

  • Tamamlanacak 20 farklı seviye
  • Kilidi açmak ve oynamak için 32 farklı yüzen cihaz
  • Kilidi açmak ve oynamak için 67 farklı karakter
  • Bağımlılık yapan ve eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller

4 farklı güçlendirici kullanmak için

Kontroller

Karakterinizi hareket ettirmek için ok tuşlarını ve hızınızı artırmak için Ara Çubuğu’nu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM