REKLAM

Kağıt Minecraft

Kağıt Minecraft Oyunu Oyna

Minecraft oyunundan ilham alan ve orijinal oyunun bir hayranı tarafından geliştirilen bu oyun, efsanevi özellikleri ve oyun modlarını 2 boyutlu bir eğlence dünyasına taşıyor. İlk başta oyun modunuzu seçiyorsunuz, oyun moduna göre nesneniz de buna göre değişiyor. Örneğin, bazı durumlarda asıl göreviniz hayatta kalmaktır, bazı durumlarda oyun sizden yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü göstermenizi gerektirebilir ve diğer durumlarda, sadece barışçıl bir oyun oynayıp bir şeyler inşa edebilirsiniz.

Pek çok insan genellikle yaratıcı bir yol seçer, insanlar farklı şeyler inşa etmeyi ve sıfırdan yeni bir dünya yaratmayı sever, ancak her zaman farklı ve benzersiz bir yol seçebilir, yaratıcılığı ve hayatta kalmayı aynı anda karıştırabilirsiniz. Bu oyun seçim özgürlüğü sunuyor, onu bu kadar benzersiz ve eğlenceli yapan da tam olarak bu.

Her neyse, oyun tamamen farklı şeyler yapmakla ilgili, dünyaya dağılmış malzemeleri topluyorsunuz, E düğmesine basıyorsunuz ve farklı faydalı eşyalar üretmeye başlıyorsunuz. Daha sonra, oyundaki amacınızı basitleştirmek için bu öğeleri kullanabilirsiniz.

Oyun modları:
Oyunun farklı parametreleri vardır, örneğin üç farklı oyun modu seçebilirsiniz: hayatta kalma, barışçıl ve yaratıcı. Dünya türünü de değiştirebilirsiniz: varsayılan ve düz olan.

İlerlemeyi kaydetme seçeneği:
Çoğu durumda insanlar bir süre Kağıt Minecraft oynarlar, bir şeyler inşa ederler, oyunda ilerlerler ve farklı şeyler elde ederler. Tarayıcıyı kapattıktan sonra tüm bunları kaybetmek çok yazık olur. İşte tam da bu nedenle oyun geliştiricileri, oyun ilerlemesini kaydetme özelliğini eklediler. Oyun penceresinin ana menüsüne girip oyunu yükle butonuna tıklıyorsunuz.

Kontroller:
WASD – hareket et, zıpla ve yüz.
Fare tıklaması – blokları yerleştirin veya kazın.
E – envanteri veya sandığı aç
F – tutulan öğeyi ye.
Boşluk tuşu – yığından bir öğeyi bırakın/bölün.
O (harf) – mevcut oyun ilerlemesini kaydedin.
P – oyunu duraklatın veya devam ettirin.

Oyun geliştiricisi:
Paper Minecraft, Griffpatch tarafından geliştirilmiştir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM