REKLAM

Minecraft 1.8.8 (Eaglercraft)

Minecraft 1.8.8 (Eaglercraft) Oyunu Oyna

Eaglercraft, oyuncuların çevrimiçi Minecraft evreninde heyecan verici yolculuklara çıkabileceği harika bir macera oyunudur. Dünya çapındaki oyuncularla bağlantı kurarak doğrudan web tarayıcınızdan Minecraft 1.8’in nostaljik dünyasına dalın. Sevdiğiniz eğlenceye dalmaya hazır mısınız?

Minecraft, başlangıcından bu yana önemli dönüşümler geçirdi. Gece yaratıklarına karşı basit bir hayatta kalma oyunu olarak başlayan şey, olağanüstü manzaralar ve yapılar oluşturmak için ortak bir platforma dönüştü. Bu versiyonda zorlu düşmanlarla dolu Nether’ı geçin veya ölümcül mantarların istila ettiği topraklarda gezinin. Ekranın ötesinde ne gibi sürprizler bekliyor? Sonsuz eğlencenin tadını çıkarırken cesurca ilerleyin ve cesaretinizle dünyayı hayrete düşürün. Yolculuğunuzda iyi şanslar…

Kontroller
İmleç – Bak/Hedef al
Sol Fare Düğmesi – Kullan/Saldır
Sağ Fare Düğmesi – Hassas Hedef
W – İleriye Git
S – Geriye Git
A – Sola Taşı
D – Sağa Taşı
Boşluk tuşu – Zıpla
Shift – Gizlice
R – Sürat Koşusu
Shift – Çömelme/Gizlice
Q – Eşyayı Bırak
Fare Tekerleği/Num. Tuşlar – Ekipmanlar Arasında Geçiş Yapın
E – Envanteri Aç

Orijinal oyunda olduğu gibi, amaç da ondan ne çıkarırsanız odur. Sağlığınız ve açlığınız, taşıdığınız her şeyle birlikte ekranın alt kısmında gösterilir. Tüm kalplerinizi kaybederseniz yeniden doğmanız ve kaldığınız yere geri dönmeniz gerekir. Modlar ve tohumlar aracılığıyla dünyanın hedeflerini ve kurallarını değiştirebilirsiniz.

Başladığınızda hiçbir şeyin olmadığı açık bir alanda doğacaksınız. Bu, tüm farklı bloklarla neler yapabileceğinizi görmek için dünyayı keşfetme ve etkileşimde bulunma şansınızdır. Envanterinizde basit şeyler üretebilir ve oradan daha da büyük şeyler yapmanıza yardımcı olacak şeyler oluşturabilirsiniz. Bu, aletlerden silahlara, zırhlara, mobilyalara ve daha fazlasına kadar her şey olabilir. Ayrıca üssünüzü inşa etmeye çalışırken veya keşfetmeye devam edecek kadar uzun süre hayatta kalmaya çalışırken ek materyaller için yaban hayatı ve pansiyonlarla etkileşime girersiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM