REKLAM

Minecraft Trial

Minecraft Trial Oyunu Oyna

Minecraft ile çevrimiçi olarak en sevdiğiniz bina ve macera oyununun keyfini çıkarmanın tam zamanı! Şimdiye kadar bildiğimiz en büyülü ve şaşırtıcı dünyaya kendinizi kaptırın ve tüm dünyada popüler olan devasa bir açık dünyada yaratıcı sürecin tadını çıkarın.

Ayrıntılarla dolu sonsuz bir ortamı keşfedin ve tam özgürlüğün tadını çıkarırken küçük kulübelerden devasa gökdelenlere kadar aklınıza gelebilecek her şeyi inşa edin. Tehlikelerle dolu bir dünyada hayatta kalmaya çalışırken her türlü hammaddeyi ve yiyeceği toplayın – eğlencenin sınırı yok! Hayal gücünüzü çılgına çevirmeye hazır mısınız?

Minecraft oynamaya nasıl başlarım?

Mobil cihazınızda, Xbox One, Windows 10 PC, Nintendo Switch veya PlayStation 4’te Minecraft hesabınız varsa herhangi bir dosya indirmeden bu sürümde oynamaya devam edebilirsiniz.

  • Yeni bir dünya yaratın.
  • Dünyanızın adını ekleyin.
  • Oyun modunu seçin: Yaratıcı veya Survivor (geceleri zombilerden kurtulmanız gerekecek).
  • Zorluk seviyesini seçin.
  • Oynamaya başlayın ve keyfini çıkarın.

Bu Android öykünücüsüyle, harika bir Marketplace gibi harika yeni özelliklerle mobil sürümü oynayabilirsiniz:

Minecraft Marketplace nedir?

Minecraft oyuncuları (sizin gibi!) istediğiniz zaman oynayabileceğiniz muhteşem el yapımı dünyalar, mini oyunlar ve destansı maceralar yaratır. Bazılarını oynamak ücretsiz, bazıları ise oyun içinde kazanabileceğiniz mayın paralarını harcamak içindir.

Minecraft’ı kim yarattı?

Bu oyun Mojang tarafından geliştirildi ve 15 Eylül 2014’te Microsoft şirketi tarafından 2500 milyon USD karşılığında satın alındı. Bu olay Minecraft’ın yaratıcısı Markus Persson’ın şirketten ayrılmasına neden oldu.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM