REKLAM

Paper Minecraft 1.21

Paper Minecraft 1.21 Oyunu Oyna

Paper Minecraft 1.21, aynı türdeki işçiliği ve blok dünya keşiflerini üç boyutlu dünyalar yerine iki boyutlu olarak sunan bir Minecraft klonudur. Oyuncu kendi modunu veya dünyasını yaratabilir veya diğer oyuncular tarafından oluşturulanları ziyaret edebilir.

Oyuncu Yaratıcı, Hayatta Kalma ve Huzurlu modlara erişim elde eder. Örneğin Creative ile kendi Paper Minecraft dünyalarını yaratıyorlar. Kendi yaratımları için ilham almak amacıyla Örnek Dünyalar düğmesini kullanabilirler. Hayatta Kalma modunu seçerlerse, kaynak ararlar, eşyalar üretirler, malzeme madenciliği yaparlar, çevrelerini değiştirirler, savunma bölgeleri kurarlar, avatarlarını büyüyüp hayvanları ve mahsulleri yemeye teşvik ederler ve silahlar yaratırlar. Örneğin bir ağaçtan odun toplayarak bazı aletler yapabilirler. Paper Minecraft, oyuncunun görünüşte sonsuz saatlerce Minecraft tarzı oyunun keyfini çıkarabileceğini garanti eder.

Nasıl oynanır:
Ana ekranda bir seçeneği seçin. Yeni bir oyun oynuyorsanız bir mod, dünya türü ve görünüm seçin. Dünyayı ziyaret edin. Etrafta dolaşın ve manzarayı keşfedin. Potansiyel kaynakları arayın. İsterseniz manzarayı değiştirin, nesneleri toplayın, yiyecek yiyin ve büyütün, sandıkları açın, eşyaları yerleştirin ve diğer hayatta kalma görevlerini gerçekleştirin. Diğer oyuncuların dünyasını ziyaret etmek için Örnek Dünyalar ekranına uygun kodu girin.

Kontroller:
Klavye: Paper Minecraft bazı eylemler için klavye gerektirir. Atlamak, hareket etmek ve yüzmek için Ok tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanın. Bir öğeyi yemek veya tutmak için F tuşunu kullanın. Bir sandıkla, envanterle, fırınla ​​veya masayla etkileşime geçmek için E’yi kullanın. Üretim sırasında bir öğeyi ikiye bölmek için Boşluk Çubuğunu kullanın. Kaydetme noktası oluşturmak için O tuşunu kullanın. Duraklatmak için P tuşunu kullanın. Devam etmek için Ara Çubuğu’nu kullanın.

Fare: Düğmelere tıklayın. Blokları kazmak ve yeniden konumlandırmak için imleci bir noktanın üzerine getirin ve ardından tıklayın.

Mobil: Düğmelere dokunun. Belirli görevleri gerçekleştirmek için imleci konumlandırın ve dokunun.

Paper Minecraft 1.21
Paper Minecraft’ı çevrimiçi oynayabilir, oyunu doğrudan tarayıcınızdan oynayabilirsiniz. İndirmeye gerek yok.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM