REKLAM

Dirt Bike Sürme

Dirt Bike Sürme Oyunu Oyna

Dirt Bike Sürme oyununda hızlanmaya hazır olun! Bisikletinize sıkı tutunun çünkü tam hızla gitmek üzeresiniz. Binicilerin şampiyonu olacağına inanıyor musun?

Harika bir sürüş deneyimi, büyük bir rekabetle birlikte gelir. Bu oyunda iyi bir rekabetten başka bir şey yok. Bisikletini al ve rekorunu kır. Şampiyon olmaya geldin. Bu kıyasıya yarışta binilecek 15 seviye var. Bir yarışta başarılı olduğunuzda para kazanabilirsiniz. Daha sonra, bu parayı daha iyi motosikletlerin kilidini açmak için harcamalısın. Honda CRF450R’den HUSQVARNA FC450’ye ve çok daha fazlasına kadar her şeyin en iyisine sahibiz. İki kişilik bir yarışın sizin için çok kolay olduğunu düşünüyorsanız, 4 kişilik ve 6 kişilik yarış modlarına da sahip olduğunuzu unutmayın. Hazırsanız olabildiğince hızlı gidin, hadi yarışa başlayalım ve bir şampiyonun kılığına girip girmediğinizi görelim!

Motosikletinizle yarışmaktan keyif aldıysanız, diğer birçok yarışın keyfini çıkarmak için ücretsiz ve çevrimiçi motor oyunları koleksiyonumuza da göz atmalısınız!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM