REKLAM

Engelsiz Motokros Yarışı

Engelsiz Motokros Yarışı Oyunu Oyna

Kaskınızı takın ve Engelsiz Motokros Yarışında motosikletinizin motorlarının kükremesini sağlayın! Bu oyunda tek bir amacınız var, o da kazanmak! Zorlu parkurlarda cesur olun ve rakiplerinizi yenin!

Bu hain izler başkalarını korkutabilir ama sizi korkutamaz! Rakiplerinize en iyi motorcu olduğunuzu gösterin. Bu oyunda tamamlamanız gereken 10 farklı seviye bulunmaktadır. Her seviyenin içerisinde farklı bir yarış pisti bulunmaktadır. Amacınız her seviyeyi içindeki yarışı kazanarak tamamlamaktır. Başladığınızda bisikletinizi kontrol etmek için WASD’yi veya ok tuşlarını kullanın. SHIFT düğmesine basarak hız artırmayı kullanabilirsiniz. Hız artırma ölçerinize dikkat edin; sol alt köşede bulunur. Tehlikeli oldukları için bu parkurlarda dikkatli sürüş yapmalısınız. Bir ağaca çarpmak sizi geriletebilir, bu yüzden dikkatli olun! Paraları toplamayı unutmayın! Bunlar garajdaki yeni motosikletlerin kilidini açmak için kullanılabilir! Her yarışı ilk etapta tamamlayabilir misin?

Bunun gibi daha heyecan verici deneyimler için Motor Oyunlarımıza gidin! Tüm oyunlarımızı oynamak ücretsizdir, o yüzden hemen oynamaya başlayın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM