REKLAM

Stark Tower Defense

Stark Tower Defense Oyunu Oyna

Stark Tower Defense’de düşman kuvvetleri Stark Tower’a zarar vermeden onları alt edecek savunma kuleleri inşa edin. Ölümcül Lejyon’u yenmek için Süper Kahraman Takımının gücünü kullanın.

Stark Tower Defense, The Super Hero Squad Show adlı Amerikan çizgi film serisine dayanan bir kule savunma video oyunudur. Bu oyunda çeşitli savunma kuleleri inşa ederek Stark Kulesi’ni Moleman ve Modok ile birlikte Doctor Doom’un komuta ettiği Lethal Legion güçlerine karşı korumaya çalışacaksınız. Kahramanlarımızın, kuleye doğru çok sayıda birlik gönderirken Ölümcül Lejyon’un saldırılarını püskürtmelerine yardımcı olun. Süper kahramanların güçlerinden yararlanacak kuleler inşa edin!

Şehri korurken tercih edebileceğiniz çeşitli savunmalar var. Her biri bir kahramanın süper gücüne dayanmaktadır. Savunma hattının arkasındaki stratejik deha olmak size düşüyor. Soruna kuşbakışı bakmazsanız bu süper kahramanlar kaybolacak!

Nasıl oynanır
Daha önce bütün bir şehrin savunmasıyla uğraşmak alet açısından hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kullanacağınız tek şey farenizdir. Bununla birlikte satın almak istediğiniz kuleyi seçip bir binanın tepesinde bir yere yerleştirmelisiniz.

Daha önce de belirtildiği gibi, tüm bu savunma kuleleri bir süper kahramana dayalıdır. Mesela Thor’un yer aldığı bir tane var ve onun süper gücü düşmana yıldırım atmak. Diğer bir seçenek ise çok yaklaşan herkese roket fırlatan Iron Man kulesi olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok şey var ve her biri biraz farklı özelliklere sahip.

Bu farklılıklar menzillerinde, neden olabilecekleri hasarda ve saldırı hızında yatıyor. Doğal olarak kulenin performansı ne kadar iyi olursa, o kadar pahalı olur. Ancak bu sizi çok fazla endişelendirmemeli. Bunun nedeni, bir düşmanın her alt edilişinde parayla ödüllendirilmenizdir. Bu daha da fazla savunma satın almanızı sağlayacak!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM