REKLAM

Fırın Dükkanı

Fırın Dükkanı Oyunu Oyna

Fırın Dükkanı oyununda nefis kokular geliyor ve bu oyunda müşterilerinizden bol bol tatlı siparişi alacaksınız. Fırıncı olmak kolay değil. Taze ürünlere sahip olmak için güne erken başlamanız gerekir ama müşterilerinizin yüzündeki gülümseme buna değer. İyi çalışmaya devam etmek ve yeni şeyler pişirmek ister misiniz?

Hamuru karıştırın, fırını açın ve her şeyi tek başınıza yemekten kaçının! Bu oyundaki amacınız basit. Size sipariş verilecek ve bunları örnek resme bakarak doğru şekilde hazırlamanız gerekecek. Öncelikle fırın tepsisini hamurla doldurun. Tepsiyi doldurmak için fareyi ekrana tıklayıp sürükleyin. Doldurulduktan sonra pişirebilirsiniz. Bir sonraki adımda pastayı resme göre süsleyeceksiniz. Doğru kremayı seçin ve pastaya uygulamak için farenizi kullanın. Çizgilerin içinde kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. İşiniz bittiğinde, alttaki menüden doğru olanı seçerek bazı malzemeler ekleyin. Ve işte! Bitirdiniz! Her başarılı siparişte jeton kazanacaksınız. Bunları oyun içi mağazadan yeni tarifler satın almak için kullanabilirsiniz! Eğlence!

Yemek Oyunları kategorimiz denemeniz için onlarca eğlenceli oyun sunuyor! Bu oyunları oynamak için yemek yapmayı bilmenize bile gerek yok! Koleksiyonumuza hemen göz atmayı unutmayın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM