REKLAM

Yemek Çılgınlığı

Yemek Çılgınlığı Oyunu Oyna

Olivia ve Şef Gustavo her zaman bir restoran sahibi olmanın hayalini kurmuşlardı ve Yemek Çılgınlığında hayallerini gerçekleştirmeye çok yakınlar. Önlüğünüzü giyin ve yiyecek kamyonunda çalışarak para kazanmalarına ve yerlerini dekore etmelerine yardımcı olun!

Bu şehrin sakinleri aç ve ızgaralardan gelen enfes kokuları araştırmaya geliyorlar. Bu oyundaki amacınız basit. Yemek pişirmek ve servis yapmak için yemek kamyonunda çalışın ve kazandığınız parayı restoranı dekore etmek için kullanın. Başlangıçta menünüz çok fazla yemek sunmuyor ancak oyunda ilerledikçe yeni tariflerin kilidini açacaksınız. Bir müşteri yiyecek kamyonuna geldiğinde, siparişini başlarının üstünde göreceksiniz. Pişirmek için malzemelere tıklayın, ancak onlara dikkat edin. Kimse yanmış kaburgalardan hoşlanmaz. Ayrıca hızlı olmalısınız. Her seviyede bir para hedefi vardır. Zamanınız dolmadan buna ulaşmalısınız. Bu nedenle müşterilerinizin ihtiyaç duyduklarından daha fazla beklemesini beklemeyin! İyi şanlar!

Yemek Oyunlarımızda çok sayıda leziz yemek ve bazen de aç müşteriler var. Koleksiyonumuza gidin ve mutfak dünyasında kendinize bir isim yapın! .

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM