REKLAM

Akinatör

Akinatör Oyunu Oyna

Akinatör, ana karakterin düşüncelerinizi okumaya çalıştığı ücretsiz bir çevrimiçi tahmin oyunudur. Gelin ve usta Akinator’ün güçlü tahmin güçleriyle yüzleşin. Sadece 20 soru sorarak, yaşayan ya da ölü olan her karakteri hemen bulabilen güçlü, büyülü bir varlık. Ona çevrimiçi olarak ücretsiz meydan okuyabileceğini mi düşünüyorsun?

Akinatör nasıl çalışır? Gerçek veya kurgusal olan belirli bir insanı ve tüm özelliklerini düşünmeye çalışın. Bazı garip ve benzersiz yönleri kapsayan görünüşte rastgele bir soru listesi sayesinde, Akinatör kim olabileceği ihtimallerini yavaşça daraltacaktır. Bu yüzden, söz konusu kişi hakkında mümkün olduğunca çok şey bildiğinizden emin olun. Fiziksel özellikleri olabilir. Saç rengi, vücut şekli, yaş veya cinsiyet gibi. Ayrıca kariyerleri, bildikleri işler veya siyasi görüşleri hakkında soruları cevaplamanız gerekebilir. Her bir sorunun cevabını bilmiyor olsanız bile, gizlice düşünülmüş karakterinizin Akinator tarafından tahmin edilme olasılığı yüksektir. 20 soruyu çevrimiçi olarak cevaplamak ve web genie Akinatör’e karşı kazanmak kolay değil.

Akinatör, kullanıcılarının verdiği bilgiyi besleyen, sürekli gelişen bir algoritmaya dayanmaktadır. Doğru tahmin edilmeyen her karakter, daha önce verilen cevapların yanı sıra veri tabanına eklenebilir. Bunu yaparak genie’nin bilgisi büyür ve tek bir isim genişleyene kadar çeşitli nitelik ve özellik koleksiyonu arasında ayrım yapma yetenekleri artar.

Hepsi, oyunu oynayan kişi tarafından doğrulanabilen bir takım spesifik özelliklerle listelenen muazzam bir karakter kütüphanesini çapraz referans aldığınızı düşünün. Bir soruya cevap vermekten diğerine geçtiğinizde, Akinatör aklınızdaki düşüncelerin tam olarak ne olduğunu bilene kadar potansiyel isimlerin listesi daralır. Ürpertici, hatta mistik bile olsa kulağa çok eski oyunlardan birini modern teknolojinin yardımıyla çözmenin bir yoludur. Bu sadece 20 sorudan daha fazlası, hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı dijital bir cinlerin gücüne karşı koymanın bir yolu.

Cinayeti yenmek için ne gerekiyor? Karanlık bir çocuk kitabı karakteri? Belki bir Japon kült filminin kahramanı? Ya da en sevdiğiniz video oyunu serisinin renkli kahramanları? Yoksa kendini seçerek onu yenmeye mi çalışacaksın? Ailenden biri mi? Akinatör her şeyi bilir ve her şeyi görür. İnanılmaz geliyor mu? Neden şimdi denemiyorsunuz ve gerçekten ne kadar öngörülebilir olduğunuzu görün. Gizem hayranları için ücretsiz bir çevrimiçi oyun olan Cin aktörü tadını çıkarın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM