REKLAM

2 Kişilik Çöp Adam Düellosu

2 Kişilik Çöp Adam Düellosu Oyunu Oyna

2 Kişilik Çöp Adam Düellosu oyununda savaş başlasın! Eski düşmanınla ringdesin ve zafere giden yolu tekmelemeye hazırsın.

Bu dövüş oyunu, oynamak isteyebileceğiniz en iyi karakterlerin geniş bir yelpazesini sunar. Bir bota karşı oynamak istiyorsanız tek oyunculu modu veya aynı bilgisayardan bir arkadaşınıza karşı savaşmak için 2 oyunculu modu seçin. Dövüş başladığında, rakibinizi olabildiğince güçlü bir şekilde tekmelemekten çekinmeyin. Çöp Adamlar çok hafif hareket ettiğinden bu çok kolay olmayacak. Yine de, dövüş becerilerinizi çöp adam karakterlerinize uyacak şekilde keskinleştirmelisiniz. Hareket etmek için Oyuncu 1 için WASD tuşlarını ve Oyuncu 2 için ok tuşlarını kullanın. 1. Oyuncu için R ve f tuşları, 2. Oyuncu için O ve L tuşları ile atış yapabilirsiniz. Platformlar üzerinde savaşırken etrafınızdaki silahları toplayarak mücadelenizi güçlendirin. Kalan gücünüzü ekranın üst kısmından takip edebilirsiniz.

Bu çöp adam dövüşünü beğendiyseniz, benzer şekilde heyecan verici başka bir aksiyon oyununun keyfini çıkarmak için Çöp Adam: Sonsuz Düello oyununa göz atmak isteyebilirsiniz !

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM