REKLAM

Basketbol Yıldızları

Basketbol Yıldızları Oyunu Oyna

Basketbol Yıldızları, mükemmel basketbol efsaneleri oyun serisinin epik bir bölümü ve Basketbol Efsanelerinin geliştirilmiş versiyonu. Bu başlıkta, 2 oyunculu modda arkadaşlarınızla oynayabilir veya yalnız oynayabilirsiniz.Basketbol Yıldızları, tüm ünlü yıldızlara sahip 2 oyuncu için harika bir basketbol oyunudur. Büyük başlı komik spor yıldızları, 1’e 1 ya da 2’ye 2 maçın tadını çıkarmanız için bir kez daha geri döndü.

Basketbol becerilerinizi gösterin ve etkileyici bir smaç olan üç sayılık atış veya çarparak vuruş yapıp yapamayacağınızı görün! Farklı efsanevi takımlarla oynayabilir, hem savunma hem de saldırganlık becerilerinizi deneyebilirsiniz.

Bir takım ve bir oyuncu seçin süre dolmadan ve her oyunu kazanmadan önce rakibinizden daha fazla puan kazanmaya çalışın. Yetenekli CPU’ya karşı oynayabilir veya aynı bilgisayarı kullanarak bir arkadaşınıza meydan okuyabilirsiniz. Hızlı bir maç yapın, antrenmanınıza başlayın veya bir turnuvaya katılın ve farklı özel yetenekler kullanarak takımınızı zafere taşıyın. Minikoyuncu.org’da ücretsiz çevrimiçi bir oyun olan Basketbol Yıldızları oynamanın tadını çıkarın!

Kontroller: Oyuncu 1: WASD = hareket / atlama, XZV = tokat / atış / dunk. Oyuncu 2: Oklar = hareket et / zıpla, KL = tokat / atış / smaç.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM