REKLAM

Disc Us

Disc Us Oyunu Oyna

Disc Us, hayatta kalmak için birlikte çalışmanız gereken çevrimiçi çok oyunculu bir sosyal çıkarım oyunudur. Bu oyun, Among Us(Aramızda) popüler oyundan esinlenmiştir, ancak farklı mekanizmalar ve ilginç oyun stilleri ile. Disc Us’ta oyun bitene kadar bitmez. Öldürülürseniz, merkezde yeniden doğarsınız. Oylanırsanız, diğer oyuncuları hapishanenizi açmak için anahtarı kullanmaya ikna ederek oyuna geri dönebilirsiniz.

Kurallar

Bir Hain Diski olarak atandıysanız, diğer oyuncuların görevlerini tamamlamasını engellemek için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Aşağıdakileri yapabilirsiniz:
Oksijen Tanklarını Oksijen Tabanından uzaklaştırabilir ve / veya gizleyebilirsiniz.
Boşluk çubuğu düğmesine basarak bir diske dönüştürerek onları defalarca öldürebilirsiniz.
Küreleri odalarından uzaklaştırabilirsiniz.
Onlar için daha zor hale getirin. Ancak yakalanmaktan veya şüphelenmekten kaçının.

Bilim Adamı olarak atandıysanız, hızlı olmanız ve nesneleri uygun yerlerine getirmeniz gerekir. Küreler en üst odaya, orta kare zemin alanındaki Oksijen Merkezine gider. Traitor Disc onları yine de yer alanından çıkarabilir, bu nedenle O2 sayınız düştüğünde dikkatli olun. Çöp (muz kabuğu) her uzak / köşe odadaki çöp menfezlerine gider. Orb Kaideleri zaten kürelerin olduğu odada. Onları oraya koyun ve güvenlik altına alınsın, Hain Diskler onları dışarı çıkaramayacak.

Herhangi bir oyuncudan şüpheleniyorsanız veya zaman aşımına ihtiyacınız varsa, Merkez’deki kırmızı düğmeye basmanız yeterlidir.

Kontroller
WASD veya hareket etmek için ok tuşları
Etkileşim için boşluk çubuğu

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM