REKLAM

Fireman 2

Fireman 2 Oyunu Oyna

Ayağa kalkın ve bağımlılık yapan oyun olan Fireman 2 ile dinamiti yerleştirip patlamasını izlerken biraz gürültü yapın! Rakibinize giden yolu açın ve onu yenmeye çalışın! Avantaj elde etmek için güçlendirmeleri toplayın. 1 oyunculu modda kendinize meydan okuyun veya 2 oyunculu modda arkadaşlarınıza karşı oynayın! Kulaklarınızı kapatın ve darbeye yakalanmadan önce patlayıcılarınızı düşürdükten sonra uzaklaşın!

Fireman 2, 2D grafikleri ve eğlenceli bir oynanışı olan harika bir oyundur! 5 farklı güçlendirici ile savaşın gidişatını anında değiştirebilirsiniz! Oyuncu olarak her seviyede amacınız, engellerin yanına dinamit yerleştirerek kendinizle rakibiniz arasındaki yolu temizlemek. Yol açık olduğunda, patlayıcılarınızı stratejik yerlere yerleştirerek rakibinizi tuzağa düşürmeye ve havaya uçurmaya çalışın. Patlayıcılarınız patlamadan önce sadece birkaç saniyeniz var, bu yüzden elinizden geldiğince hızlı bir şekilde onlardan uzaklaşın, yoksa patlamaya da kapılırsınız. Sınırlı miktarda yaşam puanınız var, bu yüzden dikkatli olun ve seviyeyi kazanmak istiyorsanız çok sık ölmemeye çalışın. Oyuna bir bomba ile başlıyorsunuz ve bir seferde sadece bomba atabiliyorsunuz. Toplayabileceğiniz 5 güçlendirici var! Bomba güçlendirmeleri, bir seferde daha fazla bomba atmanıza izin verir. Hızlı eller güçlendirmeleri, bombanızı rakibe atmanıza izin verir. Bir bomba yerleştirdikten sonra, patlamadan önce koşmalısınız! Altın eğitmenler, koşu hızınızı artıracak, böylece daha hızlı bir şekilde güvenliğinize kavuşacaksınız. Bombayı yanlış yere mi düşürdün? Merak etmeyin! Altın güçlü tekme güçlendirmesi, bombalarınızı yerine koymanıza izin verecektir. Bombalarınızın zayıf olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yıldırım gücü, bombanızın gücünü artırarak ona daha geniş bir menzil kazandırır.

Tek başına veya bir arkadaşa karşı oyna. Bu heyecan verici oyunun keyfini çıkarın, ancak diğer heyecan verici oyun deneyimleri için bazı aksiyon oyunlarımıza da göz atmayı unutmayın. Bomb It 5 ve Bomb It 6‘yi deneyin!

Özellikleri

  • 2 oyuncu modu
  • 5 farklı güçlendirici
  • Bağımlılık yapan oyun
  • 2D grafikler

Kontroller

Oyuncu 1’i kontrol etmek için ok tuşlarını ve L tuşunu kullanın. Oyuncu 2’yi kontrol etmek için WASD tuşlarını ve G tuşunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM