REKLAM

Fly Car Stunt 4

Fly Car Stunt 4 Oyunu Oyna

Fly Car Stunt 4’te zorlu parkurlar sizi bekliyor! Garaja gidin, arabanıza atlayın ve motorları çalıştırın. Normal yollarda sürmeyi sıkıcı buluyorsanız, doğru yerdesiniz. Aşmanız gereken çeşitli zorluklar ve engeller içeren bu heyecan verici oyunda sınırlarınızı test edebilirsiniz.

Bu oyunda, her biri kendi amacı olan oynayabileceğiniz 2 farklı oyun modu bulunur. İlk mod, solo oyun. Bu oyunda her parkuru olabildiğince hızlı ve platformlardan aşağı düşmeden tamamlamaya çalışıyorsunuz. Engellere dikkat edin ve yolda kalmak için hareketlerinizi dikkatlice zamanlayın. İkinci mod 2 oyunculu moddur. Klavyeyi paylaşarak arkadaşınıza karşı yarışabilirsiniz. Amacınız kazanmak için arkadaşınızdan önce seviyeyi tamamlamaktır. Her oyun modunun 15 seviyesi vardır ve bunları birer birer açarsınız.

Diğer popüler oyunumuz Supra Drift Numarasını da kontrol etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

RHM Interactive, Fly Car Stunt 4’ü geliştirdi.

Yayın tarihi

Aralık 19, 2019

Özellikleri

  • Renkli 3D grafikler
  • Tamamlanması gereken 15 farklı ve zorlu seviye
  • 2 oyunculu oyun desteği
  • Kilidini açıp kullanabileceğiniz 8 farklı araba

Kontroller

Solo modunda, arabanızı sürmek için WASD tuşlarını ve nitro güçlendirmeyi kullanmak için N tuşunu kullanın. 2 oyuncu modunda, arabanızı sürmek için WASD tuşlarını ve oyuncu olarak nitro güçlendirmeyi kullanmak için T tuşunu kullanın 1. Arabanızı sürmek için ok tuşlarını ve oyuncu olarak nitro boostunuzu kullanmak için N tuşunu kullanın 2. Basın Seviyeyi yeniden başlatmak için R tuşuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM