REKLAM

Futbol Efsanesi 2021

Futbol Efsanesi 2021 Oyunu Oyna

Futbol Efsanesi 2021’de favori takımınızı seçin, oyun modunuzu seçin ve favori oyuncunuzu kontrol edin! Efsanevi olacak! Futbol dünyasında bir efsane olarak anılmaya hazırsan, oyuna atla ve sahadaki muhteşem yeteneklerinizi gösterin! İyi eğlenceler!

Futbol Efsanesi, yeni eklenen oyuncular ve takımlarla şimdi 2021 versiyonuyla geri döndü! Buradaki en iyi futbolcunun kim olduğunu herkese göstermeye hazır mısınız? Öyleyse oynat düğmesine tıklayın ve oyuna başlayın. Seçim yapabileceğiniz 3 farklı mod seçeneğiniz var, bir yapay zekaya karşı 1 oyuncu modunda, bir arkadaşınıza meydan okumak için 2 oyuncu modunu ve yeterli zamanınız yoksa hızlı maç modunu tercih edebilirsiniz. Modunuza karar verdikten sonra, bir turnuvaya veya hazırlık maçına gidebilirsiniz! Ekibiniz ve oyuncunuz için tonlarca seçenek var, seçenekler arasında favori oyuncunuzu bile bulabilirsiniz! Artık yeteneklerinizi göstermeye hazırsınız! Kontroller çok kolay! Oyuncuları kontrol etmek için WASD veya ok tuşlarını, süper şut için V ve şut atmak için B tuşlarını kullanabilirsiniz. Amacınız rakibinizden daha fazla puan alırken kendi kale direğinizi korumaktır. Onlara buradaki en iyi futbolcunun kim olduğunu göstermeye hazır mısınız? Öyleyse kramponlarını giy ve sahaya çık! İyi şanslar!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi futbol oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

MadPuffers, Futbol Efsanesi 2021’i geliştirdi.

Yayın tarihi

17 Mayıs 2021

Özellikleri

  • 2 oyuncu
  • 2D grafikler
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli oyuncu ve takım seçenekleri
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için WASD’nizi veya ok tuşlarını kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM