REKLAM

Kafa Futbolu 2022

Kafa Futbolu 2022 Oyunu Oyna

Kafa Futbolu 2022 ile vuruşlarınız ve stratejilerinizle izleyicileri büyüleyin! Düşmanını ve karakterini seç! Bir arkadaşınızı davet edin, sadece kendi başınıza pratik yapmak için iki oyuncu modunu seçin veya CPU’ya karşı yerinizi alın ve dünya şampiyonasında yükselmek için küçük başlayın!

Tüm spor dünyası yeni bir futbol türü için deli oluyor ve şimdi istediğiniz kişiye karşı oynayabilirsiniz! Ama önce, dev bir kafa ve bir ayaktan başka bir şey olmadığın bu şampiyonluk ruhu alanına dalmalısın! Kimsenin onlara ihtiyacı olmadığı için burada ellerimiz yok. Maçlar artık iki oyuncu arasında oynanır ve kazanan bir sonraki maça geçer, kaybeden ise elenir. Bu absürt futbol dünyasına bir arkadaşınızı davet etmeyi seçebilir ya da tek oyunculu modu tercih edip oyun botlarına karşı giderek artan zorluklarla oynayabilirsiniz. Hareketlerinizi öğrenmek ve stratejinizi oluşturmak için her iki vuruş türünü de deneyin. Hedefi açık bırakmak neredeyse her zaman trajedilerle sonuçlanır, bu nedenle topun sizinle takımınızın kale çizgisi arasında olmadığından daima emin olun ve süre dolmadan önce rakip takıma karşı puan kazanın!

Geliştirici

BestGamesDevelopers, Kafa Futbolu 2022’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

1 Haziran 2022

Özellikler

Renkli 2D grafikler

Karakter seçenekleri

1P ve 2P oyun modları

Artan zorluk seviyesi

Mobil cihazlarda kullanılabilir

Kontroller

1P: Oyuncu 1 hareket etmek için ok tuşlarını ve tekme atmak için “1, 2” tuşlarını kullanabilirken, Oyuncu 2 hareket etmek için “W, A, S, D” ve tekme için “N, M” tuşlarını kullanabilir.

2P: Hareket etmek için ok tuşlarını ve tekmelemek için “Z, X” tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM