REKLAM

Kafa Topu: Türkiye 2019/20

Kafa Topu: Türkiye 2019/20 Oyunu Oyna

Kafa Topu: Türkiye 2019/20’de ünlü profesyonel futbolcuların kontrolünü elinize alabilir ve şampiyon olmak için bir turnuvaya katılabilirsiniz. Futbol sahasına girdiğinizde ışıklar üzerinizde ve hayranlarınız isminizi haykırıyor. Harika başlıklarınız ve isabetli atışlarınızla sahadaki en iyi oyuncu olduğunuzu onlara gösterin. Her maçı kazanabilir ve şöhret salonundaki yerini kazanabilir misin?

Favori futbol takımınız hangisi? Bu oyunda süper ligten 18 takım var! Hakem düdüğünü çalmadan ve oyuna başlamadan önce oynamak istediğiniz 3 farklı oyun modu arasından seçim yapın. Turnuva modunda bir takım seçiyorsunuz ve farklı maçlar kazanarak şampiyonluk merdivenini tırmanmaya çalışıyorsunuz. Bu moddaki amacınız şampiyon olmak ve kupayı kazanmak. Parti modunda klavyeyi paylaşarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Birbirinize karşı oynayın veya aynı takımda yer alın ve bilgisayara karşı yarışın. Her maç 90 saniye sürer. Kalan süreyi ekranın üst orta kısmında görebilirsiniz, puanınız ise alt kısımdadır.

Kontroller:
Tek başına oyun oynamak için, sahada hareket etmek için ok tuşlarını ve topa vurmak için SPACE BAR’ı kullanın. Çok oyunculu modlarda, ikinci oyuncu hareket etmek için WAD tuşlarını ve topa vurmak için Q tuşunu kullanabilir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM