REKLAM

Mini Araba Yarışı

Mini Araba Yarışı Oyunu Oyna

Mini Araba Yarışında bir kez daha direksiyonun arkasına geçin ve diğer sürücülere karşı yarışın! Gazı indirmeye ve diğerlerine etraftaki en hızlı sürücü olduğunuzu göstermeye hazır mısınız?

Rakipleriniz başlangıç ​​çizgisinde yerlerini aldılar ve sizi bekliyorlar. Onlarla yüzleşmekten korktuğunuzu düşündürmeyin! Bu oyunda 2 farklı oyun modu, arcade ve zamana karşı deneme bulunmaktadır. Atari modunda amacınız diğer arabaları geride bırakmak ve yarışı ilk etapta bitirmek. Bu modu bilgisayara karşı kendi başınıza oynayabilir veya klavyeyi paylaşarak bir arkadaşınızı davet edip onlara karşı yarışabilirsiniz. İkinci oyun modu yalnızca tek başına oynanabilir. Bu modda, yarış pistinde yalnızsınız ve amacınız yarışı olabildiğince hızlı bitirmek. Bir oyun modu seçtikten sonra, sürmek için bir araba seçmelisiniz. Birkaç seçenek var, ancak aralarındaki tek farkın görünüşleri olduğunu unutmayın. Ardından, üç parçadan birini seçin ve zorluğa karar verin. Ok tuşları ile arabanızı kontrol edebilirsiniz. Her yarışın tamamlanması 3 tur sürer. Konumunuzun hemen üzerinde, ekranın sol üst köşesinden hangi turda olduğunuzu görebilirsiniz.

Bu oyunu oynamaktan keyif aldıysanız, buraya tıklayarak popüler oyunumuz iki kişilik araba yarışı oyunumuza göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

EcapsGames.com Mini Araba Yarışını geliştirdi.

Yayın tarihi

2 Ocak 2019

Özellikleri

  • 2 farklı oyun modu
  • Renkli 3D grafikler
  • Kullanılacak birden fazla araba
  • 3 farklı yarış pisti
  • 3 zorluk seviyesi
  • 2 oyunculu çok oyunculu desteği destekler

Kontroller

Tek başına oynarken arabanızı kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın. Karşı modda, ikinci oyuncu arabasını kontrol etmek için ESDF tuşlarını kullanabilir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM