REKLAM

Blok Parkur 4

Blok Parkur 4 Oyunu Oyna

Blok Parkur 4’te amacınıza ulaşmak için blokların üzerinden atlayın! Yolda gizemli bir tapınağa girdiniz. Bu devasa ve kasvetli tapınaktan çıkmak için büyük kapıya gitmeniz gerekiyor. Ama bu riskli yerde hayatta kalabilir misin?

Bu 3D oyun, kendi dengenizi bulma becerilerinizi zorlar. Artık tek amacınız lavların üzerindeki blokların üzerinden huzur içinde yürümek ve atlamak. Sonunda bu tapınaktan kurtulmak için her seviyenin sonunda portallara ulaşmaya çalışıyorsunuz. Bu kapılara dikkatli bir şekilde ulaşmanız için 60 seviye bulunmaktadır. Ayrıca iki ana oyun seçeneği vardır; speedrun modu ve hardcore modu. Karakterinizi hareket ettirmek için WASD tuşlarını veya yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Ancak, bu oyun birinci şahıs bakış açısına sahip, bu yüzden imleç ile görüşünüzü belirleyeceksiniz. Lava düşmemek için her adımda dikkatli olun. Düşerseniz bölümden kalırsınız ama dilediğiniz kadar başlama şansınız var.

Bu 3D oyunda bu bloklar arasında zıplamaktan keyif aldıysanız, bu yolculuğun önceki bölümleri için Minecraft Zorlu Parkur 3‘e de göz atmalısınız.

Geliştirici

Poly Games, Blok Parkur 4’ü geliştirdi.

Yayın tarihi

23 Haziran 2022

Özellikler

  • 3D görünümlü grafikler
  • Çoklu seviyeler
  • Zorlu ve sezgisel kontroller
  • Birinci şahıs görüşü

Kontroller

Yön tuşları veya WASD tuşları ile hareket ederken görünümü sabitlemek için imlecinizi ve zıplamak için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM