REKLAM

Construction Set

Construction Set Oyunu Oyna

Construction Set ile lego blokları ile oynamak çok eğlenceli ve heyecan verici! Arabalar, kamyonlar, deniz fenerleri ve diğerleri gibi çeşitli nesneler inşa etmeye hazır mısınız? Eğer öyleyse, bu 3D oyuna aşık olacaksınız! Kısa bir süre sonra sıkılacağınız bu oyuncakları artık almanıza gerek yok. Oynat düğmesine tıklayabilir ve her zaman, her zaman farklı oyuncakların tadını çıkarabilirsiniz!

Rengarenk legolarla birkaç nesne yapmaya hazır mısınız? Hepsi farklı şekil ve renklerde. 3D grafiklere ve eğlenceli bir temaya sahip olan bu oyun, saatlerce sürecek eğlence için sizi ekranın önüne kilitleyecek! Sadece farenizi kullanarak evler, bisikletler ve farklı türde arabalar yapabilirsiniz. Oyuna başladığınızda yapmanız gereken ilk şey paketi açmak! Farenizi kılavuz okların sizi yönlendirdiği yöne kaydırın veya sürükleyin. Ardından, 3 boyutlu bir yapboz yapmak için parçaları kullanmaya başlayın! Ekranda, bulmanız gereken mevcut parçayı görebilirsiniz. Ayrıca o parça başına kaç adet kullanmanız gerektiğini de görebilirsiniz. Ödüllerinizi de almayı unutmayın! Harika bir iş çıkardın! Şimdi kreasyonlarınızı koleksiyonlarınıza koyalım!

Şimdi çizim koleksiyonunuzu genişletmeye hazırsanız, buraya tıklayarak Pencil Rush Online’ı kontrol ettiğinizden ve bolca eğlenirken kendi çiziminizi yarattığınızdan emin olun!

Geliştirici

YAD.Com Construction Set’i geliştirdi.

Yayın tarihi

1 Haziran 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Eğlenceli ve heyecan verici tema
  • İnşa edilecek birkaç lego
  • İlgi çekici ve bağımlılık yapıcı oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi veya parmağınızı kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM