REKLAM

Noob vs 1000 Freddys

Noob vs 1000 Freddys Oyunu Oyna

Noob vs 1000 Freddys haritaları arasından seçim yapın ve yolunuza çıkan kötü oyuncakları yok edin! Gün batımında yeşil bir alan veya işkence için yapılmış açık bir zindan olsun, her tür harita var! Sadece silahını al, havaya gir ve dünyayı kurtarmak için kötülükle savaşmaya başla!

Kötü oyuncaklar, insanlığın direncini kırmak ve dünyayı ele geçirmek için ayaklanıyor. Kendin ve para için son bir kez savaşmalısın! Daha iyi silahlar için para alırken sevdiklerinizin hayatını kurtarın! Haritada gerektiği kadar canavar öldürerek görevlerinizi tamamlayın. Bir sonraki aşamanın kilidini açmak için alanı temizleyin. Bu o kadar kolay olmayacak tabii. Düşmanları vururken karakterinizin sağlığını yüksek tutmak için tüm hareket komutlarının kullanımında ustalaşmalısınız. Kendinizi ateş etmeyi zorlaştırırken haritanın net bir görünümünü elde etmek için daha yüksek noktalara tırmanın. Merdivenleri kullanabilir veya bloktan bloğa atlayabilirsiniz. Sürpriz saldırılara dikkat ederken düşmanı şaşırtmak için hareket etmeye devam edin. Beş haritayı da keşfedin ve bu önemli savaşta Noob’a yardım etmek için toplam yirmi beş görevi tamamlayın.

Noob’un maceralarının bu yeni bölümünü beğendiyseniz, Noob vs Pro vs Stickman Jailbreak oynayabilir ve diğer hikayelerine göz atabilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM