REKLAM

Noob vs Pro vs Stickman Jailbreak

Noob vs Pro vs Stickman Jailbreak Oyunu Oyna

Noob vs Pro vs Stickman Jailbreak ile Noob ve Pro’yu hapisten çıkarın! Bu iki komik arkadaşın hikayelerinin yeni bölümlerini takip et, onlarla polisten kaç ve aynı hücreye gir! Noob’un bir çıkış yolu bulmasına yardım et, yoksa bu parmaklıkların arkasında çürüyecekler!

Bu hikaye, en sevdiğiniz iki karakterin kişilikleri hakkında öğrenmeniz gereken tüm konuları içeriyor! Noob’un aptallığının ve Pro’nun uykuya olan sevgisinin sonuçlarını göreceksiniz! Bankada onlara katılın, helikopteri düşürün ve Noob’un yerine sığının. Yeni evinizin özelliklerini keşfedebilirsiniz. Ay yükselirken her nesneye tıklayın. Noob’u soda ve pizza ile besleyin ve ona kazmaya başlaması için biraz enerji verin. Pro hayal kurmakla meşgul olduğu için özgürlüğe giden tek biletinizdir. Kızgın muhafızlar tarafından yakalanmanın yeni yollarını keşfetmek için her gece yeni bir tünel kazın. Güneş ışığını ararken silahları ve arabaları çalın, tuzaklar kurun ve füzelerden kaçın. Bu kararlı kahramandan umudunuzu kaybetmeyin ve kahramanlarımız için mutlu sona ulaşmaya çalışın. En sevdiğiniz karakterlerle eğlenirken reflekslerinizi geliştirin.

Noob ve Pro’nun bu yeni hikayesini beğendiyseniz, Noob Skyblock‘a göz atabilir ve bulutların üzerine inşa edilmiş adaları keşfedebilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM