REKLAM

Pop-it Anti Stres 3

Pop-it Anti Stres 3 Oyunu Oyna

Pop-it Anti Stres 3 sizi harika bir rahatlama seansına davet ediyor! Bu oyuncakları patlatarak zihninizi temizleyebilir ve rahatlayabilirsiniz. Elinizin bir şeyle meşgul olmasını istiyorsanız, boş zamanınızın tadını çıkarmak için bu oyunu cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan açmanız yeterlidir. Seviyeleri tamamlamak için tek ihtiyacınız olan düğmelere tıklamak! Başlamaya hazırsanız, bakalım ne tür şekillerle oynayacaksınız!

Ne yaparsanız yapın, hangi yaşta olursanız olun veya nerede olursanız olun herkesin rahatlamaya ihtiyacı vardır. Bu eğlenceli bulmaca oyunu, ihtiyacınızı en üst düzeyde eğlence ile karşılamanızı sağlar! Burada amacınız sadece oyuncaklara tıklayıp düğmeleri patlatmak! Onlarca farklı şekil ve oyuncak keşfedeceksiniz. 3D grafikleri ve tamamlanması gereken çeşitli seviyeleri içeren bu oyunun gerçek bir bağımlısı olabilirsiniz. Ayrıca her yaştan tüm oyuncular için uygundur. Seviyeleri tamamlamak ve oyunu bitirmek için, açılmamış tek bir düğme bırakmamalısınız. Hem cep telefonunuzdan bir şey beklerken hem de vakit geçirmek için bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Kulağa kolay ve eğlenceli geliyor, değil mi? Oyun ekranının üst kısmından bir seviyeyi tamamladığınızda puanınızı takip etmeyi unutmayın. Şimdi iyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Oyunu zaten bitirdiniz ve daha fazlasını mı arıyorsunuz? Eğer bu doğruysa buraya tıklayarak Pop It Master’ı mutlaka kontrol etmelisiniz.

Geliştirici

trezegames, Pop-it Anti Stres 3’ü geliştirdi.

Yayın tarihi

8 Temmuz 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Düğmeleri patlatmak için 50 farklı oyuncak
  • Basit kontroller
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM