REKLAM

Pop It Antistress 3D

Pop It Antistress 3D Oyunu Oyna

Pop It Antistress 3D şimdi, sezonun en büyük hiti, duyusal bir anti-stres oyuncak pop, haftanın kaygısını hafifletmek için geri geliyor! Hazırsanız popüler anti-stres oyuncağıyla tanışalım! Biraz stres atmaya hazırsanız başlayalım! İyi eğlenceler!

Son zamanlarda son derece popüler olan stres gidericiyi kimsenin duymadığından şüpheliyiz! Mevcut en etkili stres gidericidir ve her yaştan insan için uygundur! Birçok şekli ve rengi nedeniyle, ekrandan uzağa bakamayacaksınız! Bu oyunu oynamak için tek ihtiyacınız olan bir fare. Hadi bu partiyi başlatalım! En iyi puanı almak ve bir sonraki forma geçmek için önce tüm baloncuklara tıklayın. Bir çiçekten ananasa kadar her şey keşfedilecek! Tamamen ekrana konsantre olursanız ve oyunun sesini açarsanız, sonuçta daha fazla stres olmayacağından emin olabilirsiniz. Ekranın üst kısmına bakarak ilerlemenizi takip edin! Hadi bu partiyi başlatalım! Oynarken iyi eğlenceler!

Daha fazla oyun oynamak ve Pop It Antistress 3D’ye benzer başka bir oyun denemek istiyorsanız, Pop It Master‘ı da kontrol ettiğinizden emin olun.

Geliştirici

JM Neto Game Dev, Pop It Antistress 3D’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

26 Temmuz 2021

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Tamamlanacak birden fazla seviye
  • Eğlenceli oyun
  • Bağımlılık yapıcı oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM