REKLAM

Pull Mermaid Out

Pull Mermaid Out Oyunu Oyna

Pull Mermaid Out ile bulmacaları çözmeye ve deniz kızını vahşi deniz canlılarından kurtarmaya hazır olun! Sadece sen ve yalnız sen engellerden kaçınabilir ve onu kapılara götürebilirsin. Büyük bir boru labirentinde sıkışıp kaldı. Yol, köpekbalıkları ve piranalar gibi tehlikeli tuzaklar ve deniz canlılarıyla dolu. Bu güzel kızın son umudu olarak pimleri çekip onu özgürlüğe götürebilir misin?

Denizin altında yaşayan tüm hayvanlardan ve canlılardan korkuyor musunuz? Yine de hepsi o kadar kötü değil! Bu küçük deniz kızı oldukça şirin mesela. Korkunç olanlardan geçmek için yardımınıza ihtiyacı var. Bu eğlenceli 3D oyunda amacınız pimleri çekmek ve kızları bitiş kapısına götürmek. Zorluk, çekilecek pimlerin sırasına karar vermeniz gerektiğinde başlar. En ufak bir zaman hatası bile büyük sorunlara yol açabilir. Harekete geçmeden önce hamlelerinizi dikkatlice planlamalısınız. Hayranları yolda göreceksiniz. Onları kendi adınıza kullanın. Planlamanızda hata yaparsanız taraftarlar da dezavantajınıza dönüşebilir. Seviyeleri tamamlamak ve yüksek puanlar kazanmak için yıldızları toplamayı unutmayın. Şimdi iyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Buna benzer başka bir oyun denemek istiyorsanız, buraya tıklayarak Love Pins’i kontrol etmeyi ve bu sevimli çifte de yardım etmeyi unutmayın!

Geliştirici

PL Studio, Pull Mermaid Out’u geliştirdi.

Yayın tarihi

13 Temmuz 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Tamamlanacak birkaç seviye
  • Kaçınılması gereken çeşitli engeller
  • Eğlenceli ve ilgi çekici oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi veya dokunmatik kontrollerinizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM