REKLAM

Squid Game: Roblox

Squid Game: Roblox Oyunu Oyna

Squid Game adlı ünlü hayatta kalma turnuvasının başlayacağı harika Roblox dünyasına hoş geldiniz! Bu ölümcül yarışmalara katılma ve 46,5 milyar wonluk nakit ödül kazanma şansına sahipsiniz! Tüm yarışmaları başarıyla geçip kazanabilecek misin? Hadi başlayalım!

Nasıl oynanır?
Önünüzde, her birinde sınırlı bir süre içinde belirli bir görevi tamamlamanız gereken 8 heyecan verici zorluk var. İlk oyun, kuralları hatırlanması oldukça kolay olan Red Light, Green Light olacak. Mekanik oyuncak bebek geri sayımı söylerken ileri doğru hareket edin, ancak konuşmayı kesip başını taramak için çevirir çevirmez hemen yerinizde kalın. Gerçek şu ki, gözlerine en ufak hareketi bile algılayabilen aşırı duyarlı sensörler yerleştirilmiştir. Zamanında duracak zamanı olmayanlar kaçınılmaz olarak öleceklerdir. Bir sonraki aşamaya geçmek için bitiş çizgisini geçin.

Dalgona Şekeri yarışmasında, önünüzdeki masada bulunan birkaç kaptan birini seçmelisiniz. Her biri, daire, üçgen, yıldız ve şemsiye gibi 4 şekilden birine sahip şeker içerecek. Asıl amacınız, belirlenen figürü kırmayacak şekilde bir iğne ile kesmektir.

Üçüncü seviyede, ölçeği işaretli alanda tutmak için göstergeyi yakından izlemeniz gereken bir “Tug of War” bulacaksınız. Bu kurnaz yöntem sayesinde en güçlü rakiplerinizi bile kolayca yenebilirsiniz. Dar bir metal boru boyunca uçurumun üzerinden yürüyün, burada yanlış bir adım hayatınıza mal olabilir. Rakibinizin elindeki tek veya çift top sayısını tahmin edin. Temperli cam ve normal cam karolardan oluşan köprünün karşı tarafına gidin. Tüm davetsiz misafirleri acımasızca vurması emredilen maskeli askerlerden birinin rolünü üstlenin. Son turda, topu deliğe atmanız gerekir. Ancak dikkatli olun, çünkü etrafına dağılmış birçok taş olacak ve bu da istediğiniz hedefe ulaşmanızı engelleyebilecek. Mağaza, seçim yapabileceğiniz sekiz benzersiz görünüm sunacak ve bu, karakterinizi diğer oyuncuların kalabalığında daha görünür hale getirecek. İyi şanlar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM