REKLAM

Age of War: Tarih Öncesi

Age of War: Tarih Öncesi Oyunu Oyna

Hepimizin tek kelimeyle en iyi zamanını geçirdiği, hem oyunu oynarken hem de oluştururken en iyi zamanları geçirdiği sitemize eklenen en iyi yeni strateji ve savaşlı savunma oyunlarından biri olan Age of War: Tarih Öncesine hoş geldiniz. Age of War gibi bir formatın ne kadar sevildiğini bildiğimiz için, yeni grafikler, animasyonlar ve tonlarca daha heyecan verici seviye ile bu hissi yakalamak için elimizden gelenin en iyisini yaptık!

Fare ile ekranın sol alt köşesindeki çeşitli asker/karakter sınıflarına tıklayarak, evinize saldıran dinozorları durdurmak için onları kulübenizden dışarı gönderecek, kazanmak için onları daha fazla birliklerle yenmek zorunda kalacaksınız.

Düşmanları yendikçe, daha fazla et yaratırsınız ve bu etin yeni birlikler elde etmek için kullanılması gerekir, çünkü onların beslenmesi gerektiği için, tabii ki, sınıfa bağlı olarak, zaman zaman başka tür eşyalar kullanarak, savaşçılara sahip olabilirsiniz. Seviyelerde ilerledikçe, dinozorlar büyüdükçe daha fazla et üretebileceksiniz, bu nedenle birliklerinizi de yükseltin. İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM