REKLAM

Arena Savaşı 2

Arena Savaşı 2 Oyunu Oyna

Arena Savaşı 2, doğrudan dahil olacağınız eski gladyatörlerin atmosferine kendinizi kaptırmanıza izin verecek. Bir gladyatör olarak, her dört yılda bir yapılan ve kazanmanız gereken bir turnuvaya katılacaksınız. Her zafer için güçlü silahlar ve zırhlar alabileceğiniz para alacaksınız. Tüm dövüşler İmparator Antares’in emriyle gerçekleşir. Şehrin sakinlerini cezbeden kanlı şovları seviyor. Her durumda, bir silah satın almanız gerektiğini unutmayın, çünkü silahsız başlarsanız arenada hiç şansınız yok. Hem şampiyon hem de özgür bir adam olun.

Oyun bir sihir dükkanı ve kilise içeriyor. Sihir dükkanı, silahınızı büyülemenize, yaylanmanıza ve bazı öğeler satın almanıza izin verirken, kilise karakterinizi kurtarmanıza (yalnızca PC sürümünde) ve kendinizi iyileştirmek, dayanıklılığınızın bir kısmını veya tamamını geri almak veya zırhınızı onarmak için bazı iksirler satın almanıza izin verir. Açıkçası, eşyaları ve iksirleri satın almak için yeterince magicka’ya ihtiyacınız var, aksi takdirde onları hiç satın alamazsınız.

Arena Savaşı 2’nin Hikayesi

Esrarengiz İmparator Antares’in yönetimi altında, Doomtrek adasının popülaritesi ve kötü şöhreti patladı. Antares, her biri bir öncekinden daha büyük altı yeni arena inşa ettirdi. Gladyatör savaşı gece gündüz gerçekleşti ve arena kumlarında zafer arayışı içinde adaya binlerce kişi çekti. Daha da fazlası adaya köle olarak getirildi, kan ve ter dökülerek kudretli kolezyumlar inşa edildi. Bu köleler, İmparatorluk Kolezyumu’nun altındaki tünellerden oluşan bir mezarlıkta korkunç koşullarda tutuldu. Siz de kendi gladyatörünü yaratıp bu arenada hayatta kalmaya çalışın! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM