REKLAM

Bad Time Simulator

Bad Time Simulator Oyunu Oyna

Bad Time Simulator, undertale serisindeki patron dövüşlerinin yeniden başlatılması ile ilgili olan bir ritim oyudunur. Oyunun çoğu, orijinal oyuna inanılmaz derecede benzer. Tek büyük fark, belirli noktalarda farklı kare hızları ve saldırıların hızı farklıdır. Oyunun amacı, kulağa basit gelse de inanılmaz derecede karmaşık olan Sans’ı yenmek. Oyunun adı Bad Time Simulator olmasının bir nedeni var, bunun nedeni kötü zaman geçirmeniz.

Oyuna erişmek çok kolaydır, çevrimiçi olarak kolayca erişilebilir durumdadır ve çoğu web tarayıcısı tarafından kolayca desteklenir, çalışan bir tarayıcı bulmakta zorlanıyorsanız Firefox’u denediğinizden emin olun. Oyunu açtıktan sonra dört farklı oyun modundan birini seçiyorsunuz. Her bir oyun modunun oyun üzerinde kendi varyasyonu vardır. Normal modda, esasen 10 saniye boyunca San’ın saldırılarından kaçınmanız gerekir. Sonsuz modda, Sans’a karşı olabildiğince uzun süre hayatta kalmalınısız. Tekli saldırı modu, Sans’ın her bir saldırısını tekrar tekrar atlatmanıza ve ustalaşmanıza izin verdiği için pratik yapmak için harikadır. Özel mod, seçtiğiniz bir hareket seti ile bir Sans oluşturmanıza olanak tanır. Çeşitli farklı modlar size bolca seçenek sunar. Kurulan oyun modları ile gerçek kontrollere ve nasıl oynadığınıza geçmenin zamanı geldi.

Oyunun kontrolleri inanılmaz basit. Yön tuşlarını kullanarak hareket ediyorsunuz ve x tuşuna basarak saldırıyorsunuz. Ancak bu, oyun sinir bozucu derecede zor olduğu için basitliğin bittiği yerdir. Saldırılarının her birini atlatmak, hareket ve zamanlama üzerinde mükemmel bir kontrol gerektirir. Sans simülatörü herkesin bildiği gibi zordur ve sürekli pratik gerektirir. 10 saniye hayatta kalmak kolay gibi görünebilir ama oyuna başlayınca çok zor. Bad Time Simulator aslında bir ritim oyunudur, ritim ve harekete büyük önem verilir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM