REKLAM

Boks Şampiyonası

Boks Şampiyonası Oyunu Oyna

Boks Şampiyonasında boks ringine çıkın ve tüm rakiplerinize orada en iyisi olduğunuzu gösterin. Başkaları zaferleri hakkında övünmeyi ve övünmeyi tercih edebilirken, bu eğlenceli oyunda yumruklarınızın konuşmasına izin vereceksiniz. Dünyayı dolaşmaya ve zorlu rakiplerle yüzleşmeye hazır olun!

Harika bir boksör olmak için çok antrenman yapmalısın. Neyse ki, bu oyunda maç kazanmak için profesyonel bir boksör olmanıza gerek yok. Amacınız rakiplerinizi yenerek her maçı kazanmaktır. Ana menüdeki oynat düğmesine tıklayarak oyunu başlatın. Bu oyunda 8 farklı seviye var, bu yüzden uzun bir yolculuğa hazırlanın. Bir maça başladığınızda rakibiniz tam önünüzde duracaktır. Kontrolleri ekranın altında görebilirsiniz. Hem sizin hem de rakibinizin sağlık çubukları en üstte bulunur, bu yüzden bunlara dikkat edin. Rakibinize zarar vermek için yumruklarınızı atın, ancak saldırılarına dikkat edin. Uygun düğmeyi kullanarak engelleyebilirsiniz. Yenildiyseniz, ekrana tıklayarak geri sayım bitmeden kalkmanız gerekir. Yapamazsan, oyun biter. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Bunun gibi oyunlardan hoşlanıyorsanız, devam edin ve ücretsiz ve çevrimiçi dövüş oyunları koleksiyonumuzu ziyaret edin. Oyunlarımıza göz atın ve indirmeden oynayın!

Geliştirici

Playtouch, Boks Şampiyonasını geliştirdi.

Yayın tarihi

4 Ekim 2019

Özellikleri

  • Yenilecek 8 farklı rakip
  • Renkli 2D grafikler
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Sola ve sağa hareket etmek için S ve D tuşlarını kullanın. Engellemek için E tuşuna basın. K, J ve I tuşlarıyla Puch.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM