REKLAM

Bomberman 6

Bomberman 6 Oyunu Oyna

Bomberman 6’da kargaşa ve gürültülü patlamalar geri döndü! Arenaya çıkmaya hazır olun ve rakiplerinize patlamaların ustası olduğunuzu gösterin. Bu oyunun çeşitli oyun modlarında her maçı kazanmak için gerekenlere sahip misiniz?

Serinin diğer oyunlarından çok da farklı değil, bu oyunda da müthiş bir eğlenceye sahip olacaksınız! Önceki oyunlardan farklı olarak, bu 6. oyunda 4 yerine 5 farklı oyun modu bulunuyor. İlk mod, tüm rakiplerinizi öldürmeye çalıştığınız klasik arcade modudur. İkincisi, Battle Royale modudur. Buradaki amacınız kazanmak için 10 düşmanı öldürmek. Yeşil Bölge modunda, kazanmak için on yeşil bölgeyi işgal etmeniz gerekir. Para kazanmak mı arıyorsunuz? O zaman Hazine İzi modunu seçin. Bu modda kazanmak için 10 jeton toplamanız gerekiyor. Farklı seçenekleri ayarlayabileceğinizi unutmayın. Zorluğu, tur sayısını, oyuncu miktarını vb. Ayarlayabilirsiniz!

Serinin bir sonraki başlığı olan Bomberman 7’yi kontrol ettiğinizden emin olun. Oynarken iyi eğlenceler!

Geliştirici

Bomberman 6, Spil Games tarafından geliştirilmiştir.

Yayın tarihi

Kasım 2013

Özellikleri

  • 5 farklı oyun modu
  • Kilitlenemez çıkışlar
  • Oynamak için birçok karakter
  • 2D grafikler

Kontroller

Tek oyunculu modda, hareket etmek için ok tuşlarını ve bomba yerleştirmek için boşluk tuşunu kullanın. 2 oyuncu modunda, oyuncu olarak hareket etmek için WASD tuşlarını ve oyuncu olarak bir bomba yerleştirmek için boşluk tuşunu kullanın 1. Oyuncu olarak hareket etmek için ok tuşlarını ve oyuncu olarak bir bomba yerleştirmek için ENTER tuşunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM