REKLAM

Brawl Stars 2

Brawl Stars 2 Oyunu Oyna

Sıra dışı atıcıları ve maceraları sever misin? O halde Brawl Stars 2 sizin için özel olarak oluşturuldu! Tarihte büyük bir savaşçı olduğunuzu kanıtlayabileceğiniz destansı bir savaşa hazır olun. Hemen şimdi savaşa dal ve düşmanlarını yen! Kahramanınızı seçin, onu kontrol etmeyi öğrenin, eşsiz yeteneklerini tamamlayacak silahları seçin ve maçları başarıyla yürütmek için kristaller kazanın. Kontrolleri kolayca anlayacaksınız! Rakiplerinize saldırın, saldırılarını engelleyin ve tüm düşmanlarınız ölene kadar durmayın!

Brawl Stars 2 Nasıl Oynanır?

Brawl Stars 2, 2D platformda basit bir atış simülasyon oyunudur. Bu ormanda siz de dahil olmak üzere aynı silahlara sahip yaklaşık 6 asker var, yapay zekadan oluşan başka bir takıma karşı 3 kişilik bir ekipte Lara’yı oynuyorsunuz. Göreviniz, düşmanlarınızı takım arkadaşlarınızla sınırlı sürede yenmektir. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Daha iyi bir oyun deneyimi istiyorsanız oyunu Tam Ekran modunda oynayabilirsiniz. Oyun, tarayıcınızda çevrimiçi olarak ücretsiz oynanabilir, indirme gerekmez! Bu oyunu oynamaktan keyif aldınız mı? Oyunun ilk serisi olan Brawl Stars oyununu denemeyi unutmayın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM