REKLAM

Bubble Tanks 3

Bubble Tanks 3 Oyunu Oyna

Bu sefer su dünyasında eğlenceli bir atış oyunu. Emrinizde küçük bir balon topu ile başlayın. Her damla, düşman tanklarını vurmanız ve parçalanmış baloncukları toplamanız gereken bir savaş alanıdır. Size zarar verebilecek veya yavaşlatabilecek düşman füzelerinden kaçınmak için kabarcık savaş makinenizi kontrol etmek ve manevra yapmak için WASD tuşlarını kullanın. Tankı farklı silahlarla yükseltin ve havuzdaki en iyi topu yenin. Ana hedefe ulaştıktan sonra bile, devam edebilir ve ücretsiz atış arcade oyununu çevrimiçi olarak istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Bubble Tanks 3 Oyunu Nasıl Oynanır?

Oynarken şu senaryoyu hayal edin: Bir balon olarak başlıyorsunuz. Daha büyük bir kabarcık zarının kabuğuna sıkışmış tek, sarı bir baloncuksunuz ve balon tankınızın önünden, farenizin işaret ettiği herhangi bir yönde küçük baloncuklar çekebilirsiniz. Yaptığınız şey içeri girmek, ekrandaki diğer tüm baloncuklara ateş etmek ve baloncuk kalıntılarını toplamaktır. Kabarcık düşmanlar, HP desteği olarak kullanılmak üzere tasarlanmış basit küçük baloncuklardan, etrafta uçuşan ve aynı şeyi yapmaya çalışan size geri ateş eden büyük baloncuklara kadar değişebilir.

Yeterince baloncuk topladıktan sonra bunları Bubble Tankınızı çeşitli farklı şekillerde yükseltmek için kullanabilirsiniz. Bunun bir yolu, balon atışlarınızın çalışma şeklini değiştirmektir; özel saldırılar yüklemenize, yaymanıza veya daha hızlı saldırmanıza izin verir. Başka bir yol da, bir koşul karşılandığında veya belirli bir düğmeye her bastığınızda çalışan ikincil saldırıları yükseltmeniz ve kullanmanızdır. Tüm bu balonlu tank yükseltmeleri aynı zamanda farklı geliştirme yollarından da geçer, böylece oyunu tekrar oynayabilir ve her oynadığınızda kelimenin tam anlamıyla farklı bir tank oluşturabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM