REKLAM

Bullet League Robogeddon

Bullet League Robogeddon Oyunu Oyna

Bullet League Robogeddon’da robotlar çıldırıyor ve durdurulmaları gerekiyor! Yaban domuzu karakterine katılın ve bu kargaşaya son vermek için silahlarınızı alın. Yolunuzdaki farklı zorluklarla hayatta kalan son oyuncu olabilir ve oyunu kazanabilir misiniz?

Bu eğlenceli oyunun amacı tüm düşmanlarınızı yenmek ve haritada hayatta kalan son oyuncu olmaktır. Düşman ateşinden kaçınmak ve düşmanlarınızı mükemmel bir şekilde yok etmeyi hedeflemek o kadar basit değil, ancak yanınızda kullanabileceğiniz çok sayıda araç var. WASD tuşlarıyla haritada dolaşın ve farklı silahlar arayın. Toplandıktan sonra, ekranın altında bulunan envanter çubuğunuzda bir silah yerini alacaktır. Silahlarınız arasında geçiş yapmak için sayı tuşlarını kullanabilirsiniz. Çok yüksek olduğu için bir yere ulaşamıyor musunuz? Sorun değil! Pembe kayaları arayın ve onları toplamak için yanlarında durun. Daha sonra bunları yerleştirebilir ve farklı yerlere ulaşmak için engel veya platform olarak kullanabilirsiniz. Harita küçüldükçe zamana karşı yarışıyorsunuz, bu yüzden tüm düşmanlarınızı olabildiğince hızlı öldürmeye çalışın!

Bunun gibi daha fazla oyun için ücretsiz ve çevrimiçi aksiyon oyunları koleksiyonumuzu ziyaret edin! İyi eğlenceler!

Geliştirici

Kiloo, Bullet League Robogeddon’u geliştirdi.

Yayın tarihi

3 Aralık 2020

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Toplanacak ve kullanılacak farklı silahlar
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Haritada gezinmek için WASD tuşlarını kullanın. Farklı envanter kalemleri arasında geçiş yapmak için 1, 2, 3, 4 ve 5 tuşlarını kullanın. Nişan almak ve ateş etmek için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM