REKLAM

Burrito Bison

Burrito Bison Oyunu Oyna

Burrito Bison geri döndü ve bu kez arkadaşlarını Sakızlar istilasına karşı savaşmaya ve dünyaya hakim olmalarını engellemeye davet etti! Cesur bizonumuzu olabildiğince uzağa atın, sakızları patlatmak onlara vururn, para kazanın ve daha da ilerlemek için zıplayın. Bizonunuzun daha güçlü hale gelmesi için onlarca iyileştirme satın alınacak. Ayrıca birçok yeni rakibin kilidini açacak ve altın bonusları almak için sayısız görevi tamamlayacaksınız.

Fırlatıldıktan sonra bizonunuzun mümkün olduğunca uzağa uçmasını sağlamaya çalışın. Bizonun elinden geldiğince çok düşmanı etkisiz hale getirmesi gerekecek. Bir bizon nispeten ağırdır, bu nedenle düşmanlarınızı sorunsuz bir şekilde ezebilir. Bir sonraki seviyeye geçmenin bir yolunu bulun. Başlangıçlar nispeten kolay olsa da, siz devam ettikçe oyun giderek daha da zorlaşacak.

Döndürücüyü durdurmak ve halkadan atlamak için herhangi bir yere tıklayın. Para kazanmak ve yükseltme satın almak için sakızları parçalayın. Roket hızınızı kullanmak ve havada daha yükseğe zıplamak için uçuşa tıklayın veya boşluk çubuğuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM