REKLAM

Çağlar Boyu Savaş 2

Çağlar Boyu Savaş 2 Oyunu Oyna

Halkınızın geleceğini belirleyecek korkunç bir mücadele başlamak üzere. Bu çatışmaya tek bir olası çözüm: fethetmek ya da ölmek! Stratejinizi dikkatlice belirleyin, saldırı ve savunma arasında doğru dengeyi bulun ve topladığınız deneyimi birliklerinizi yükseltmek için kullanın.

Çağlar Boyu Savaş 2’de bir kez daha kendinizi tarihin sürekli yürüyen akışında mücadele ederken buluyorsunuz. Basit taş devri kabilenizi sadece savaş kullanarak insanlık tarihinin tüm aşamalarından geçirin. Rakibinizi alt etmek için ordunuzu akıllıca inşa etmeniz, geliştirmeniz ve genişletmeniz gerekir. Bu stratejik savunma oyununda nüfusunuza, hazinenize ve savunma değerinize göz kulak olmanız gerekecek.

Savunma değeriniz sıfıra düşerse, oyunu kaybedersiniz. Doğru zamanda doğru yükseltmeleri seçin, yeni birlikleri ne zaman konuşlandıracağınızı ve karargahınızı ne zaman güçlendireceğinizi seçin. Zaman ve teknolojik gelişmeler her zaman ilerliyor, bu yüzden geride kalmayın! Çağlar Boyu Savaş 2’yi bugün çevrimiçi ve Minikoyuncu.org’da ücretsiz olarak deneyin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM