REKLAM

Call of Tanks

Call of Tanks Oyunu Oyna

Call of Tanks’te savaş kapınızın önünde. Düşmanlarınız, sahip olduğunuz her şeyi talep etmek için topraklarınızda bir üs inşa etti. Şimdi, sahip olduğunuz tüm gücü serbest bırakın. Biraz kargaşa çıkarmanın zamanı geldi! Düşmanlarınıza hayatlarının sizin elinizde olduğunu kanıtlamaya hazır mısınız?

Patlayan bir şeye mi ihtiyacın var? Endişelenme, düşman üssü tam karşıda. Tanklarınızı konuşlandırın ve yolunuzdaki her şeyi yok edin. Her seviyedeki amacınız, hiçbir şey kalmayana kadar düşmanın üssünü yok etmektir. Birimlerinizi ekranın alt kısmında görebilirsiniz. Bunları dağıtmak için farenin sol düğmesine basın. Haritayı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanın. Muzaffer olmak için iyi bir strateji geliştirmeniz ve iyi birlik kombinasyonları yapmanız gerekir. Düşmanlarınızdan kurtuldukça para kazanacaksınız. Para ile yeni birimler satın alabilirsiniz. Devam edin ve düşmanlarınızın üssünüze ulaşmasına izin vermeyin. Bir görevi bitirdiğinizde metal kazanırsınız. Metal ile tanklarınızı, savunmalarınızı ve üslerinizi yükseltebilirsiniz. Oynarken iyi eğlenceler!

Bunun gibi daha fazla oyun arıyorsanız, buraya tıklayarak çevrimiçi aksiyon oyunları koleksiyonumuza göz atabilirsiniz.

Geliştirici

BeedoGames, Call of Tanks’i geliştirdi.

Yayın tarihi

21 Haziran 2021

Özellikleri

  • Yükseltilecek tanklar, savunmalar ve üsler
  • Renkli 3D grafikler
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun
  • Kontroller

    Haritayı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Açıyı değiştirmek için sağ tıklayın. Birimleri dağıtmak için sol tıklayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM