REKLAM

Cesur Tilki

Cesur Tilki Oyunu Oyna

Cesur Tilki oyununda kurnaz ama bir o kadar cesur arkadaşınızın ailesini kurtarmasına yardım etmeniz gerekiyor! Küçük ama cesur bir tilkinin dünyasına dalmaya hazır olun. Ailesini kurtarması gerekiyor ve bu süreçte sizin yardımınıza ihtiyacı olacak. Şimdi gel ve arkadaşına iyi bir arkadaş ol.

Bu aksiyon-macera oyunu, sürükleyici hikayesi sayesinde sizi başka bir boyuta götürecek. Ana karakter Foxy ile birlikte oynarken, onun olay örgüsünü size sunacak diyaloglarına ve düşüncelerine tanık olacaksınız. Yakında o kiraz toplarken kötü adamların çocuklarını kaçırdığını öğreneceksiniz. Amacınız harita üzerinde bölümleri geçmek ve sonunda onun çocuklarını kurtarmaktır. Başarısız olursanız, platformlarda dikkatli olmanız, boşlukların üzerinden yüksek atlamanız ve yeniden doğma kilidini açarken kullanmak için çok sayıda jeton toplamanız gerekir. Şimdi gel ve bu maceraya ayak uydurup cesur tilkinin çocuklarını kurtarabilecek misin bir bak!

Bu heyecan verici maceranın bir parçası olmaktan keyif aldıysanız, ücretsiz ve çevrimiçi macera oyunları koleksiyonumuza da göz atabilirsiniz !

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM