REKLAM

Cin Ali’nin Oğlu

Cin Ali’nin Oğlu Oyunu Oyna

Kendini atletik hisseden insanlar veya akrobasi tutkunları için harika bir oyunu gururla sunuyoruz. İster duvarlara tırmanın, ister havaya zıplayın ve hatta bu oyunda iplere bile tırmanabilirsiniz.

Şimdi hazırsanız “PLAY WORLD 2 NOW” ile oyuna başlayın. Giriş bölümünü izlemek istemiyorsanız “Atla” butonuna basınız. Normal oyun menülerinden farklı olarak bu oyunda üstünkörü olmak yerine kahramanınızı hareket ettirebilir ve komuta edebilirsiniz. Bu yüzden yeni bir oyuna başlamak için “Start Game” kapısından giriniz. Oyundaki amacınız, çalınan dondurmayı geri almak.

Oyun kontrolleri şu şekildedir: “Yön” tuşları ile kahramanınızı yönlendirebilirsiniz ancak yukarı yön tuşu kapılardan girmek için kullanılır, “S” ile yukarı zıplar ve “Boşluk” tuşu ile oyunu durdurur. Oyun ayarlarına gelince: Tuşlarla ayarlamalar yapılıyor. “M” tuşu oyun sesini açıp kapamak için, “B” tuşu ise ekranın arka planını ayarlamak için kullanılır.

Şimdi oyunla ilgili küçük bir ipucu verelim: Yaratıkların üzerine atlayarak onları şaşırtabilirsiniz. Onları sersemlettikten sonra, tekmeleyip yaya olarak üzerlerine yürüyorsunuz. Ancak, bazı canlıların duvarlardan çok daha fazla zıplaması ve farklı akrobasi hareketleri yapması gerektiğini lütfen unutmayın. Daha önce oyundan çıkmak istiyorsanız “Space” tuşu ile oyunu duraklatıyorsunuz ve ardından “Q” tuşuna basıyorsunuz. İyi şanlar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM