REKLAM

Clash of Heroes

Clash of Heroes Oyunu Oyna

Clash of Heroes’da savaşı kazanmak için asla pes etmeyin! Biraz matematik ve çok fazla dayanıklılık sizi bu çatışmanın kahramanı yapacak, bu yüzden elinizden gelen her şeyi yaptığınızdan emin olun. Bu oyunda gerçek kahraman olabilecek misin görelim.

Bu strateji oyununda riskli hareketlere girmeyeceksiniz, bunun yerine aklınızı konuşturacaksınız. Önünüzde sınırsız sayıda zorlu seviye var. Zihninizi açık tutun ve kahramanlarınızı akıllıca seçin. Savunma ve saldırı hamleleriniz için kalan çizgilerin mavi tarafında kahramanlarınızı sürüklemeniz gerekiyor. Yine de, kahramanlarınızdan birini yerde kullandığınızda yeniden ortaya çıkana kadar beklemeniz gerekir. Doğru zamana ulaşana kadar, düşmanlarınız devam edip kulelerinize saldırabilir ve bu da kuledeki asker sayınızı azaltabilir. Bu yüzden hareket etmek için en iyi zamanı ve en iyi askerleri seçmelisiniz. Rakibin tüm askerlerini ortadan kaldıran taraf oyunu kazanır. Şimdi, savaşları kazanarak ne kadar ileri gidebileceğinizi görelim.

Bu eşsiz oyunu beğendiyseniz, benzer şekilde eğlenceli bir oyun için ücretsiz ve çevrimiçi strateji oyunları koleksiyonumuza göz atmak isteyebilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM