REKLAM

Color Raid

Color Raid Oyunu Oyna

Color Raid oyununda hizmetinizde küçük, renkli çöp adamlardan oluşan bir birliğiniz var ve her yeri fethetmeye hazırsınız. Renkli askerlerinle koş ve tüm zamanların en büyük baskınını şimdi yap!

Bu oyunda, küçük ayaklarıyla aceleyle koşan sevimli, küçük çöp adamlarla harika 3D platformlarda çalışacaksınız. Çöp adam birliğin her seviyeye tanımlanmış bir renkle başlayacak. Bu onlar için bir rota oluşturması açısından önemlidir. Önlerindeki yolu açmak için imlecinizi platformun üzerinde kaydırabilirsiniz. Onlar için rotayı kazdığınızda, otomatik olarak o yöne doğru yürüyecekler. Bu nedenle, renklerinin engellerini aşmalarına izin verecek yollar oluşturun. Aksi takdirde bu engelleri geçemezler veya ortadan kaybolurlar. Kalenin önünde onları bekleyen düşman birliğiyle savaşmak için mümkün olduğunca çok sayıda çöp adama sahip olmaya çalışın. Bakalım onları yenebilecek ve kaleye baskın yapabilecek misin!

Bu renkli strateji oyununu beğendiyseniz, renkli çöp adamlarınızla toprakları istila etmek için benzer bir oyun için State.io‘ya göz atabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM