REKLAM

Çöp Adam Eğitim

Çöp Adam Eğitim Oyunu Oyna

Çöp Adam Eğitimde, suçluları, soyguncuları ve hapse atılması gereken diğer kötü adamları yenerken kahramanınızı eğitmelisiniz! Bu kahramanın gerçek bir süper kahraman olmak için eğitilmesi gerekiyor! Bu hedefte ona yardım edebileceğinizi düşünüyor musunuz? Ardından play butonuna tıklayın ve hemen oyuna atlayın! Eğlenmene bak ve iyi şanslar!

Doğuştan yetenekli olabilirsin ama süper kahraman olmak için iyi bir eğitime ihtiyacın var! Çöp Adam kahramanımız da öyle ve eğitimi için sana ihtiyacı var! Ona Yardım edebilir misin? Cevabınız evet ise hemen oyuna başlayalım! Oyunun amacı, küçük çöp adamın mümkün olan en iyi skorla bir süper kahramanın en yüksek seviyesine ulaşması için eğitim seviyelerinin her birini bitirmenizdir! Hızının üstesinden gelmesine ve tehlikeli engellerin üzerinden atlamasına yardım edin. Hız her dakika artacak ve hızlı refleksleriniz test edilecek. Uçabileceksiniz, ancak dronlardan kaçınmanız gerekecek! Karakterinizin seviyesini yükseltmek için çeşitli zümrütleri toplayın! Yenilmek için gözlerinden lazerler veya mermiler vur! Bu çöp adam oyununda, dronlardan, meteorlardan ve sizi alt etmeye çalışacak düşmanlardan kaçınırken bir maraton koşabilirsiniz! İlk başta basit olacak, ama giderek zorlaşacak! Peki, ne bekliyorsun? Hemen çöp adam kahramanları olalım!

Geliştirici

kiz10.com, Çöp Adam Eğitimi geliştirdi.

Yayın tarihi

3 Eylül 2021

Özellikleri

  • 2D grafikler
  • 4 farklı oyun modu
  • Geçilecek seviye yok
  • Maceracı oyun

Kontroller

Zıplamak, uçmak ve ateş etmek için sol fare tıklamasını, nişan almak için sağ tıklamayı, hareket etmek için WASD’yi ve vurmak için Boşluk Çubuğu’nu kullanın. Mobil cihazlarda ekrandaki kontrolleri kullanın, nişan almak, ateş etmek, zıplamak ve uçmak için ekrana dokunun.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM