REKLAM

Çöp Adam Kötülere Karşı

Çöp Adam Kötülere Karşı Oyunu Oyna

Çöp Adam Kötülere Karşıda rakipleriniz etrafınızı sardı ve kaçacak yer yok! Dövüşte hayatta kalmak için kendini savunmalısın. Yanınızda çeşitli silahlar ve harika becerilerle düşmanlarınıza sizi yenemeyeceklerini gösterebilir misiniz? Size ulaşamadan onları durdurarak kararlarından pişmanlık duymalarını sağlayın!

Bu vahşi ve haydutların bakışlarına göre, konuşmak ve müzakere yapmak durumu çözmek için bir seçenek değil! Bu yüzden silahlarınızı yakın tutun ve her şeye hazırlıklı olun! Bu oyunda farklı görevleri tamamlayarak her seviyeyi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Ana menüdeki oynat düğmesine tıklayarak oyunu başlatın. Oynamak için farklı alanlar ve seviyeler göreceksiniz, ancak başlangıçta çoğu kilitli. Oynarken bunların kilidi açılabilir. Bir seviyeye tıklamak bir pencere açacaktır. Bunun üzerinde, seviye hedefini ve tamamladığınızda kazanacağınız ödülleri görebilirsiniz. Oynat düğmesine tıklamak sizi oyun içi mağazaya götürür, ancak buradaki öğelerin kilidini açmak için paraya ihtiyacınız vardır. Seviyeyi başlatmak için oynat düğmesine bir kez daha tıklayın. Düşmanlarınızı yenmek ve seviyeleri tamamlamak için iyi şanslar!

Yumruklarınızı veya silahlarınızı konuşturun, çünkü düşmanlarınız aklın sesini dinlemeyecek! Yanlış kişiyle uğraştıklarını göstermek için çevrimiçi dövüş oyunları kategorimize gidin. İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

Playtouch, Çöp Adam Kötülere Karşıyı geliştirdi.

Yayın tarihi

7 Ocak 2020

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Günlük ödüller
  • Tamamlanması gereken birden fazla zorlu seviye
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli oyun
  • Kullanabileceğiniz 20 farklı silah

Kontroller

Ok tuşlarını kullanarak hareket edin ve BOŞLUK ÇUBUĞU’na basarak ateş edin.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM