REKLAM

Çöp Adam Macera 5

Çöp Adam Macera 5 Oyunu Oyna

Çöp Adam Macera 5, çöp adamınızla tüm engelleri aşmaya çalışacağınız bu kaliteli serinin bir başka bölümüdür. Bu sefer seviyeler daha da karmaşık ve oyun daha da az affedici: koşmanız, engellerin üzerinden atlamanız ve altlarından kaymanız, tuzaklar tarafından öldürülmekten ve ölümünüze düşmekten kaçınmanız gerekir. Kahraman hala harika animasyonlu çöp adam tarafından temsil ediliyor ve tüm zorluklara rağmen her seviyenin sonuna ulaştığından emin olmak sizin işiniz.

Emrinizde toplam 20 seviye olacak ve her birinin zorluğu gittikçe yükselecek. Amaç ölmemek ve yapabileceğiniz en iyi zamana sahip olmak olacaktır. Zamana bağlı olarak, bronz, gümüş veya altın madalya alabileceksiniz. Tüm seviyelerde altın kazanabilecek misin? Oyunu cep telefonunuzda oynayabilirsiniz, hadi oynayalım.

Kontrol noktası bayraklarına ve her aşamanın çıkış portalına ulaşmak için koşun, zıplayın, tırmanın, kaydırın ve farklı blok türleri kullanın. Gerçekten yardımcı olabilecek veya bazen sizi ölüme götürebilecek hız arttırıcılar veya trambolinler gibi her türden özel blokları bulacaksınız. Minikoyuncu.org’daki bir başka ücretsiz çevrimiçi oyun olan Çöp Adam Macera 5 ile eğlenin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM