REKLAM

Çöp Adam Parkuru Zor

Çöp Adam Parkuru Zor Oyunu Oyna

Çöp Adam Parkuru Zor, parkurdaki becerilerinizi gösterebileceğiniz harika yarışmalardan oluşan bir platform koşu oyunudur. Bu, yalnızca en hızlı, en çevik ve dayanıklı adamların üstesinden gelebileceği en tehlikeli sporlardan biridir.

Vex’in heyecanlı maceraları bu son mücadele ile devam ediyor! Bu meydan okuma aynı zamanda serinin önceki bölümleriyle aynı kontrol mekanizmalarını kullanır; sahnede hareket etmek ve platformlar arasında atlamak için dört ana yönü kullanabilirsiniz. Sizi öldürmek için sahneye yerleştirilmiş tuzaklar oldukları için kırmızı nesnelere dokunmaktan kaçının. Bunun yerine, tırmanmak ve zıplamak, tehditlerden kaçmak ve süre dolmadan bitiş çizgisine ulaşmak için reflekslerinizi kullanın. Bu arada mavi yıldızları toplamayı deneyebilirsiniz. Bu yıldızları daha sonra oyun mağazasında kullanmak üzere kaydedin ve eğlenceli görsel efektlerle yeni karakter görünümlerinin kilidini açın. Yeni görünümlerinizi yeni maceralarınızda kullanın ve en çok sevdiğinizi bulmak için tüm görünümleri deneyin!

Nasıl oynanır?
Karakteriniz Vex adında bir çöp adam olacak. Bu adam en ünlü çeviklik ve parkur ustalarından biridir. Başka kimseye boyun eğmeyen en baş döndürücü ve tehlikeli parkurları fethetti. Ama yeni bir zirveye tırmanmanın ve burada parkurun gerçek kralının kim olduğunu herkese kanıtlamanın zamanı geldi. Önde oyuncular, her biri 25 mini seviyeye sahip üç blok seviye bekliyor. Her birini geçmek için Vex’in tam olarak 10 saniyesi olacak. Parkuru, seviyeler panelinin yanındaki küçük bir ekranda görebilirsiniz. Bu, tüm parkuru, tuzakları ve yıldızların yerleşimini görmenize yardımcı olacaktır. Tüm zorlukları tamamlayın ve parkur dünyasının efsanesi olun. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM