REKLAM

Çöp Adam Savaşları: Geçmişin Mirası 2

Çöp Adam Savaşları: Geçmişin Mirası 2 Oyunu Oyna

Çöp Adam Savaşları: Geçmişin Mirası 2, II. Dünya Savaşı’nın ortasında rakiplerinizi yenmek için her şeyi yapmanız gereken bir savaş ve savunma strateji oyunudur! Madenciler değerli altını kesip çıkarmakla meşgulken makineli tüfekler, alev makineleri, toplar ve tanklarla tepeden tırnağa silahlı güçlü bir ordu kurun.

Komuta edin, çevrenizi gözlemleyin, çabalarınız sayesinde düşmanlarınızı zayıflatın ve iyi bir ekip çalışması ve harika bir kâr yatırımı sayesinde büyük zaferler elde edin. Çabanız ve cesaretiniz sayesinde dünyayı fethetmeyi başarabilecek misiniz?

Nasıl oynanır?
Çöp Adam Savaşları: Geçmişin Mirası 2 oyununda iyilerin yanında savaşacak ve ordunun sinsi düşmanla başa çıkmasına yardım edeceksiniz. Oyunun üç modu olacak: mücadele, çevrimiçi ve hayatta kalma. Mücadele modunda, tüm düşmanları yenmeden önce uzun bir yol kat etmeniz ve sayısız düşman üssünü yok etmeniz gerekiyor. Ama inatla hedefinize doğru ilerlerseniz kesinlikle kazanacaksınız. Tamamlanan her seviye için oyuncu bir nakit ödül ve köşeli çift ayraç alacak. Köşeli çift ayraçları kullanarak, yükseltme menüsünde madencilerinizi ve savaşçılarınızı yükseltebilirsiniz. Ancak para, bu savaşta vazgeçilmez olacak havalı güçlendiriciler satın almak için harcanabilir.

İkinci modda ise başka bir oyuncu ile gerçek zamanlı olarak savaşacaksınız. Yapay zekaya karşı verilen savaştan çok daha ilginç ve heyecanlı olacak. Ancak hayatta kalma modunda, parlak taktik ve stratejik becerilerinizi kullanarak mümkün olduğunca uzun süre dayanmanız gerekecek. Sadece güçlülerin değil, aynı zamanda akıllıların da kazanacağı gerçekten destansı bir savaş sizi bekliyor! İyi şanlar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM